שירותי ביובית בזמן חירום – מענה מהיר למניעת נזקים

מערכת הביוב הינה מורכבת ומחייבת תחזוקה נאותה באופן קבוע. תקלות במערכת הביוב הינן שכיחות וזאת בשל השימוש התדיר בה. אחד הכלים היעילים המספקים פתרון למגוון בעיות בצנרת הביוב הוא ביובית המשמשת לפיחה של סתימות, לניקוי המערכת וכן עבור שאיבות ביוב. שירותי ביובית מבוססים על משאית עליה מורכבים אמצעים מיוחדים הכוללים מכל לאיסוף מי הפשוכין, צינור ייעודי ארוך, משאבה עוצמתית ומצלמה בעלת סיב אופטי לזיהוי ומיפוי של מקור הסתימה מבפנים. אחד משירותי ביובית למצבים בעייתיים במיוחד ולמקרים דחופים הינו ביובית חירום. ביובית חירום היא משאית גדולה בעלת משאבה רבת עוצמה במיוחד אשר מספקת מענה להצפות קשות. ביובית החירום מספקת מענה מהיר ומיידי ומסוגלת להגיע לכל מקום בכל רגע נתון.

מענה מהיר ויעיל למקרים קשים ודחופים

שירותי ביובית חירום מגיעה במהירות לכל מקום אליו היא מוזעקת ומספקת מענה למגוון מצבים מורכבים בהם מפגעים תברואתיים העלולים להוות סכנה לבריאות התושבים או לפגיעה באיכות הסביבה. שירותי ביובית חירום מתאימה למצבים בהם יש הכרח לשאוב כמויות מים גדולות בדחיפות דוגמת הצפות בחניונים תת קרקעיים, מקלטים, מרתפים, פירי מעלית ועוד. המשאבה העוצמתית המותקנת על המשאית מאפשרת שאיבה מהירה של כמויות מים גדולות ומניעה של נזקים חמורים ובלתי הפיכים לתשתיות. שאיבות ביוב בעזרת שירותי ביובית חירום מסייעים בשאיבה של בורות דלק ורקב המצויים בסביבה הפרטית, העסקית או התעשייתית. על פי החוק במדינת ישראל, בעלי מפעלים ומסעדות נדרשים לאגור את השומן המצטבר מאופי השימוש בבורות שומן ייעודיים ומיוחדים. הצטברות שומן בכמויות גדולות בבור השומן, מחייב שאיבה באמצעות ביובית לשם פינוי הפסולת השומנית לאתרי פסולת מורשים ולמכוני טיהור. (קראו עוד על פינוי שפכים)*

עומרי ואיתי - מרכז לביובית
עומרי ואיתי – מרכז לביובית

חשיבות, שימושים ויתרונות של שירותי ביובית

סתימה בביוב או תקלות של אינסטלציה גדולות ומורכבות מהווה מפגע הפוגע באיכות הסביבה והחיים וכן היא עלולה להוות סכנה בריאותית. כאשר הביוב עולה על גדותיו, הרי שנוצרת צחנה וכן עלולים להיווצר נזקים בלתי הפיכים. במקרים מסוג זה, ישנה חשיבות רבה לשימוש בביובית חירום אשר מגיעה באופן מיידי ושואבת את הביוב הגולה על גדותיו. לאחר ביצוע השאיבה של עודפי המים, הרי שמוזרמים מים בלחץ גבוה לצנרת הביוב וזאת על מנת לפתוח את הסתימה ולהחזיר את מערכת הביוב לתפקודה התקין. שימוש נוסף של שירותי ביובית מיועד לבתים ישנים ומפעלים בהם ישנם בורות ספיגה הקולטים את מי השופכין ואת הפסולת המועברת אל מערכת הביוב. שירותי ביובית הכוללים שאיבות ביוב נועדו לריקון של בורות הספיגה במטרה למנוע גלישה של מי שופכין מהבור והיווצרות של זיהום סביבתי הגורם לפגיעה באיכות החיים ואף לסכנה בריאותית ותברואתית.

זקוקים לשירות ביובית במחירים זולים?התקשרו עוד היום:

שירות ביובית במרכז
שירות ביובית במרכז