אי למטבח במקום פינת אוכל

מטבחים עם אי באמצעהחל מתחילת שנות ה- 2000 ועד היום, עולם העיצוב כל הזמן משתנה וכך גם בהתאם עיצוב פנים הבית שחלקו הוא עיצוב המטבח. בעבר, ואפשר לראות את זה בדירות ישנות, היה נהוג להפריד בין המטבח ובין הסלון על ידי קיר והיו כמה בודדים שעשו חלון בניהם על מנת להגדיל את נראות הבית.

שדרוג הבית באמצעות אי למטבח במקום פינת אוכל

היום, במקום לעשות חדר עבור המטבח וחדר עבור הסלון ופינת אוכל שתופסת מקום, אפשר להגדיל את חלל הבית ופשוט לעשות אי למטבח במקום פינת אוכל. באמצעות השדרוג הזה, אפשר לפנות את פינת האוכל כך שיהיה לנו עוד מקום בבית לדברים אחרים, אפשר להסיר את הקיר המפריד בין המטבח לבין הסלון ולהפוך את המקום לחלל יותר מרווח וגדול ואפשר גם לייצר פינת אוכל אטרקטיבית בה נוכל לראות טלויזיה ולאכול בו זמנית וגם לבשל יותר בנוחות.

בבנייה החדשה, בגלל שדירות מתכווצות כל הזמן, בניה של מטבחים עם אי באמצע היא הכרחית והופכת כל בית לגדול מאוד למרות שזה לא ככה בפועל. עצם העובדה שאין הפרדה בין הסלון לבין המטבח גורמת לחלל הבית הזה להיות מרווח וגדול ומרשים.

לקבלת עוד מידע לחצו כאן >> מטבחים עם אי באמצע

בנוסף, אי למטבח במקום פינת אוכל, יכולה אפילו לשדרג את המטבח והבית אף יותר אם מוסיפים על האי מלבד שולחן אוכל גם גז לבישול. כה אפשר לבשל תוך כדי צפיה בטלויזיה וכך גם אפשר להרחיב את המקום על השיש במטבח.

לסיכום, אי למטבח במקום פינת אוכל משדרג את המטבח ביופיו ובגודל הבית. מומלץ בחום לבתים קטנים להגדלת שטח הבית וגם לבתים גדולים שיכולים להרשות לעצמם בנוסף לאי גם גז לבישול וכיריים על האי עצמו. אל תוותרו על החלום ועל השדרוג הזה של הבית. הוא לא יקר כמו שחושבים והוא מוסיף חן ואור למטבח ולסלון ולשאר הבית.

נסיים בדוגמא של אי למטבח שיגרמו לכם לשפץ את המטבח במהרה:

אי למטבח במקום פינת אוכל

הרי לכם אי למטבח במקום פינת אוכל אשר מתחבר בצורה מושלמת למטבח ומוסיף יופי, נוחות וסגנון חדשני לבית