הרכב לא מניע ? זה הזמן למצבר חדש

מצבר ישן למחזורישנם המון סיבות לכך שהרכב לא מניע, אבל הסיבה הנפוצה ביותר היא שנגמרה הסוללה \ המצבר של הרכב שווק חיים! שלא כמו פעם , מצברים עולים הרבה פחות כסף ממה שאנחנו חושבים , בעבר נהגו למכור מצברים במחירים שנעים החל מ 400 שח ל1000 שח , תלוי בסוג הרכב , כיום המחירים ירדו ותוכלו למצוא מצבר לרכב החל מ 250 שקלים עד 700 שקלים , הכל כמובן בכפוף למצבר שבחרתם.

מצברים לרכב מהטובים ביותר בשוק:

מצבר למכוניתאחרי שבחרתם מצבר לרכב, או שקיבלתם המלצה שמתאימה ביותר על ידי בעל מקצוע שמומחה בתחום קיימים בשוק בעלי מקצוע שמספקים שירות שנקרא " מצבר עד הבית ".

שירות מצברים לרכבים עד הבית מראה זוית חדשה של המוצר שהוא משלב גם את המוצר עצמו וגם משלוח + התקנה בבית הלקוח . בד"כ מחירי התקנת מצבר לרכב נעים ב70-80 ש"ח ומחיר הגעה לבית הלקוח הוא משתנה ( בממוצע תשלמו על ההגעה+התקנה 150ש"ח ).

יש לזכור שהמחיר הכולל הסופי עבור מוצר של מצבר לרכב + התקנת מצבר לרכב בבית הלקוח צריך להיות מוערך בכ 450-650 שקלים! ( כמובן תלוי בסוג המצבר שנדרש להתקנה)

שירותים אלו נותנים חברות מצברים שבבעלותם " מוסך נייד " , מוסך נייד הוא הגדרה לרכב שטח שעליו כל הציוד והוא מגיע למקומות שונים לטפל בתקלות אזוריות של לקוחות.

לאחר שהחלפתם מצברים חשוב מאוד למחזר אותו! קראו עוד אודות חשיבות מחזור פסולת אלקטרונית.

 

One thought on “הרכב לא מניע ? זה הזמן למצבר חדש”

  1. הציעו לי באחד האתרים באינטרנט מצבר עד הבית במחיר של 550 שקל ( שנפ ) מה אתם אומרים זה נשמע סביר?

סגור לתגובות.